Booking cancel Free Cancellations  Book now, cancel later. Over 90% of car parks can be cancelled for free 24 hours before arrival.

Hotel Airport Tirana - paguaj në linjë

Lokacioni
Data e dorëzimit të veturës
Data e pranimit të veturës
 
Hotel Airport Tirana - paguaj në linjë logo

Hotel Airport Tirana, parkim me kosto të ulët i zbuluar, survejim 24 orësh me kamera dhe me transferime falas per ne Aeroport dhe kthim. Vendosni orarin dhe numrin e fluturimit per tju pritur ne Aeroport. Rezervoni tani!

 

Ju lutemi mbërrini në parkim 15-20 minuta para kohës që keni treguar në rezervimin tuaj. Ofrojmë transferim falas që funksionon sipas kërkesës. Transporti do t'ju dergoje në terminalin e nisjes per rreth 2 minuta. Pas kthimit tuaj- Pas zbarkimit, merrni bagazhin tuaj dhe telefononi parkingun e makinave. Ata do të vijnë dhe do të takohen direkt në zonën nisjes ne terminal. Nëse fluturimi juaj eshte vone në mbrëmje ose vonohet, ju lutemi na informoni me telefon ose me email.

Udhëzimet

You will receive a booking voucher containing the car park's address and telephone number, along with any relevant instructions and directions, upon confirming your reservation. To view the location of the car park, please see the map on the website.

Veçoritë

  • E sigurtE sigurt
  • Në ajër të hapurNë ajër të hapur
  • Rrethim me gardhRrethim me gardh
  • 24 orë24 orë
  • Anti-Covid MeasuresAnti-Covid Measures
  • Transferi i mundshëmTransferi i mundshëm

Customer Reviews

Rated 4,6 based on 49 vlerësimet

Festim
e enjte, 4 prill 2024

The Parking had no free spaces and they requested to let the key due to they need to wait for a free parking area when somebody will remove their vehicle. My time was running and I had no time to search for another parking so I was forced to let the keys in Parking Office eithour any guarantee!!

4 / 5
KLEANDROS
e martë, 26 mars 2024

5 / 5
AMER
e hënë, 18 mars 2024

5 / 5
Vlatko
e premte, 15 mars 2024

It would be better to have explained that the validation of the booking is done when leaving and that the receipt that you get when entering should be kept until you leave because you need to show it.

5 / 5
ILIR
e enjte, 7 mars 2024

4 / 5
Ognjen
e shtunë, 2 mars 2024

5 / 5
Danijela
e mërkurë, 21 shkurt 2024

5 / 5
Danilo
e martë, 20 shkurt 2024

4 / 5
Andrea
e martë, 13 shkurt 2024

4 / 5
Aleksandra
e martë, 6 shkurt 2024

5 / 5
Gzim
e enjte, 1 shkurt 2024

Great place

5 / 5
Miroslav
e martë, 23 janar 2024

5 / 5
Liridon
e martë, 23 janar 2024

5 / 5
Ivan
e shtunë, 20 janar 2024

5 / 5
Zlatko
e enjte, 18 janar 2024

5 / 5
Dejan
e martë, 16 janar 2024

Super

5 / 5
Ratko
e martë, 16 janar 2024

5 / 5
Vuk
e diel, 14 janar 2024

5 / 5
Andrija
e premte, 12 janar 2024

Very nice experience.

5 / 5
Ognen
e premte, 5 janar 2024

4 / 5
Po gjejmë ofertat më të mira për ju
Vetëm pak
. . .