Over 4M happy customers
trustpilot rating Rated Excellent
Best price guarantee
500,000+ parking spaces

Otoparkantalya Antalya Airport

For the latest update on your booking or account information, please login to My Account

24 hours, insured car park, camera system, barrier entrance, well illuminated.

Otoparkantalya Antalya Airport is located on the main road at a distance of 900 meters from the airport and is only 3 minutes away from Antalya Airport. Customers have got free VIP shuttle service to and from the airport.

Directions

You will receive a booking voucher containing the car park's address and telephone number, along with any relevant instructions and directions, upon confirming your reservation.

To view the location of the car park, please see the map on the website.

Features

  • 24 Hour 24 Hour
  • Insured Car Park Insured Car Park
  • CCTV CCTV
  • Barrier Entry Barrier Entry
  • Keep your Car Keys Keep your Car Keys
  • Transfer Service Transfer Service
  • Transfer Service Transfer Service
  • Well Lit Well Lit
  • Shuttle bus Shuttle bus

Transfers

3-5 mins

Customer Reviews

Fatih
Wednesday, July 17, 2019

Harikulade bir yer ve servis

5 / 5
SERKAN
Saturday, June 8, 2019

5 / 5
FERİT
Friday, May 24, 2019

Transfer servisi çok iyiydi. Aracımı park ettikten 2 dakika sonra havalimanına transferim yapıldı. Geri dönünce de kısa zaman içinde tekrar parka getirildim. Çalışanlar güleryüzlü ve ilgili. Tavsiye ederim.

5 / 5
Sinan
Friday, May 10, 2019

Oto park ücreti kredi kartına $ olarak yansımış Kredi kartı son ödeme günü dolar kuru baz alınarak ödeme alınıyor bu durumu biraz yadırgadım ..

5 / 5
Ahmet
Tuesday, April 30, 2019

Teşekkürler ilk tercihsiniz benim için...

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz Ahmet bey.Memnun ayrılmanız ayrıca mutlu etti.diğer seyahatlarınız da görüşmek üzere iyi günler dileriz.Saygılarımızla.

5 / 5
MUHAMMED YAŞAR
Thursday, April 25, 2019

5 / 5
Ahmet Fahir
Thursday, April 25, 2019

5 / 5
UĞUR
Saturday, April 6, 2019

Otopark sahibinin ilgi ve alakası, hiç bekletmeden hava limanı transferlerinin yerine getirilmesi takdir edilecek bir durumdadır. Hersey çok iyiydi, çok güzel ve basarılı bir bir organizasyondu.

5 / 5
Ünal
Tuesday, April 2, 2019

Aksam 9 da sürem doldu, 9:10 da aracımla çıktım 10 dakika için tam gün ücreti 15 tl aldılar. Bu saçmalıktan başka bişi değil. 30 dakika opsiyon tanınmalı

2 / 5
John Frederick
Sunday, December 30, 2018

The drop off was fine and the driver very helpful but we received no instructions how to summon the transfer on our return. I did take the numbers posted in the taxi and managed to let them know we'd arrived but had no idea where the pick up point was. It was just luck that we stumbled across the taxi and over half an hour of searching so I was not very happy and wouldn't recommend your services to anyone else.

3 / 5
Kemal
Wednesday, November 28, 2018

Verilen hizmetler için teşekkürler

5 / 5
Salih
Tuesday, November 27, 2018

Taahüt edilen herşey mükemmel şekilde gerçekleştirildi. Çalışanların ilgi alakasından ve aracımı sorunsuz şekilde teslim aldığımdan dolayı çok memnun kaldım verilen hizmetten.

Salih bey ilginiz için teşekkürler. Her zaman bekleriz

5 / 5
tevfik cem
Monday, November 19, 2018

Sadece donerken serviste hadi bir kisi daha derken derken tam uc ilave kisiyi beklemek zorunda kaldik hatta son yolsu icin yola cikildiktan sonra geri bile donuldu almak icin, gecenin 1:30 unda pek de hos degilgi.

cem bey ilginiz için çok teşekkürler. Hava limanından dönüşte servis tek kişi için gitmiyor, sizden başka yolcularda çıka biliyor, siz servise bindikten sonra 1 dk sonra başka çıkan yolcuyu almamak bizim hizmetimizin aksaması demektir. Araçta başka yolcu varken aynı durumda sizde olabilirsiniz. Gelecek yolcuyu 1 veya 2 dakika beklemez isek yolcu tekrar servisin gelmesini 10-15 dk bekleyecek sizce bu durum bencillik olmaz mı sizin için. Servisimiz toplu taşıma aracıdır ve hava limanından en son yolcu çıkana kadar beklemek zorundayız bu sürede maksimum 10-12 dk dır. Serviste de bu durum sizlere yazılı olarak belirtilmiştir. Parkvia hizmetinde kesintisiz 2 yıldır açık ara ayın otoparkı seçiliyoruz biz sizlere daha iyi hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. teşekkür eder mutlu günler dileriz.

2 / 5
Hanspeter
Thursday, November 15, 2018

5 / 5
Barış
Monday, November 12, 2018

Herşey için teşekkürler çalışanlar ilgili ve kibardi. Her zaman tercih edeceğim

Barış bey ilginiz için teşekkürler Her zaman bekleriz. mutlu kalın.

5 / 5
Gökhan
Sunday, November 11, 2018

5 / 5
YEŞİM
Thursday, November 1, 2018

aldığımız hizmetten çok memnun kaldık!

Yeşim hanım sizlere daha iyi hizmet vermek bizi mutlu ediyor. Her zaman bekleriz, daima mutlu kalın

5 / 5
Fatih
Wednesday, October 31, 2018

5 / 5
Mithat
Wednesday, October 31, 2018

5 / 5
Birnur
Wednesday, October 31, 2018

Çalışanlar ilgili ve kibardı. Aradığınızda telefonu adınızla açmaları bile bu işi ne kadar profesyonelce yaptıklarının kanıtı. İlk kez kullandım ve bundan sonra da kullanacağım.

Birnur hanım ilginiz için için çok teşekkürler. Sizlerden olumlu yorum almak bizleri mutlu ediyor, daima ve herzaman bekleriz. Mutlu günler sizin olsun.

5 / 5