Booking cancel Free Cancellations  Book now, cancel later. Over 90% of car parks can be cancelled for free 24 hours before arrival.

Hotel Airport Tirana - pagesa bëhet në parkun e makinave

Lokacioni
Data e dorëzimit të veturës
Data e pranimit të veturës
 
Hotel Airport Tirana - pagesa bëhet në parkun e makinave logo

Hotel Airport Tirana, parkim me kosto të ulët i zbuluar, survejim 24 orësh me kamera dhe me transferime falas per ne Aeroport dhe kthim. Vendosni orarin dhe numrin e fluturimit per tju pritur ne Aeroport. Rezervoni tani! Mund të paguani në parkun e makinave duke përdorur LEK ose EUR.

 

Ju lutemi mbërrini në parkim 15-20 minuta para kohës që keni treguar në rezervimin tuaj. Ofrojmë transferim falas që funksionon sipas kërkesës. Transporti do t'ju dergoje në terminalin e nisjes per rreth 2 minuta. Pas kthimit tuaj- Pas zbarkimit, merrni bagazhin tuaj dhe telefononi parkingun e makinave. Ata do të vijnë dhe do të takohen direkt në zonën nisjes ne terminal. Nëse fluturimi juaj eshte vone në mbrëmje ose vonohet, ju lutemi na informoni me telefon ose me email.

Udhëzimet

You will receive a booking voucher containing the car park's address and telephone number, along with any relevant instructions and directions, upon confirming your reservation. To view the location of the car park, please see the map on the website.

Veçoritë

  • 24 orë24 orë
  • Në ajër të hapurNë ajër të hapur
  • Pa parapagimPa parapagim
  • Rrethim me gardhRrethim me gardh
  • Anti-Covid MeasuresAnti-Covid Measures
  • Transferi i mundshëmTransferi i mundshëm

Customer Reviews

Rated 4,3 based on 28 vlerësimet

Ilir
e hënë, 15 prill 2024

5 / 5
Mirlinda
e shtunë, 13 prill 2024

4 / 5
Berina
e martë, 9 prill 2024

5 / 5
Andjela
e martë, 12 mars 2024

5 / 5
Zoran
e mërkurë, 28 shkurt 2024

The best parking close to airport. 3min walking. My car was 10 days there and I didn’t pay so much. I will back again there.

5 / 5
Cvetan
e diel, 18 shkurt 2024

5 / 5
Isidora
e enjte, 8 shkurt 2024

5 / 5
Leutrim
e enjte, 1 shkurt 2024

5 / 5
Slavica
e mërkurë, 31 janar 2024

4 / 5
Darko
e martë, 23 janar 2024

5 / 5
Lazar
e martë, 23 janar 2024

Fully recommend!!!

5 / 5
Samantha
e shtunë, 6 janar 2024

Very happy great location

5 / 5
Nadja
e shtunë, 6 janar 2024

Very nice people and very easy for park. Thank you and see you again.

5 / 5
Miljan
e enjte, 4 janar 2024

wouldn’t recommend this service. came to the parking lot and it was full. couldn’t park anywhere

2 / 5
BOJAN
e enjte, 14 dhjetor 2023

Found a huge scratch on the rear passanger door

4 / 5
Ermal
e martë, 5 dhjetor 2023

5 / 5
Jorgo
e diel, 26 nëntor 2023

5 / 5
Nikola
e enjte, 23 nëntor 2023

all of parking it was great

5 / 5
Hajdana
e shtunë, 18 nëntor 2023

5 / 5
Ronald
e shtunë, 11 nëntor 2023

3 / 5
Po gjejmë ofertat më të mira për ju
Vetëm pak
. . .